Schudnij bez przytłoczenia

 

Czasami utrata wagi może wydawać się najtrudniejszą rzeczą na świecie.

Rozpoczęcie rutyny sprawi, że będziesz podniecony. Po drodze możesz się czuć zmęczony, a to sprawi, że nie będziesz chciał ćwiczyć całkowicie. Możesz się zastanawiać, w jaki sposób inni skutecznie osiągają swoje cele i utrzymują wagę. Możesz znaleźć, czytając dalej!

Pierwszym priorytetem jest decyzja, co chcesz osiągnąć. Czy znów poczujesz się świetnie w ubraniach, a jeszcze lepiej, kupując nowe ubrania, które są o kilka rozmiarów mniejsze niż Twój obecny rozmiar? Czy określiłeś swoje cele odchudzania? Czy chcesz nabrać formy i poczuć się bardziej energiczny?

Co tydzień pamiętaj o śledzeniu utraty wagi. Opracuj dziennik, który pozwoli Ci śledzić wysiłki przez wiele tygodni. W tej samej książce śledź swoją dietę. Powinieneś zapisać każdą rzecz, którą jesz; sprawi to, że będziesz odpowiedzialny za codzienne spożywanie posiłków. Fakt, że musisz to zanotować, może powstrzymać cię od tego.

Ignorując głód, postanawiasz dokonać złych wyborów dotyczących jedzenia. Staraj się unikać głodu bez zdrowego rozwiązania. Utwórz plan posiłków dla siebie, zanim poczujesz głód. Za każdym razem, gdy wyjeżdżasz, zabierz ze sobą przekąski. Postaraj się zabrać swój lunch z domu. Pomoże to zaoszczędzić pieniądze, a także ochroni talię. Czarny ryż.

Aby schudnąć, należy zwrócić uwagę nie tylko na dietę, ale także na ilość wykonywanych ćwiczeń.

Aby utrzymać poziom motywacji, musisz wybrać ćwiczenia fizyczne, które lubisz wykonywać w ramach planu ćwiczeń. Kiedy próbujesz znaleźć coś fajnego do zrobienia, aby nadal ćwiczyć, pomyśl o lekcjach tańca lub sporcie, który lubisz. Zawsze możesz nawet ćwiczyć z przyjaciółmi. Użyj swojej wyobraźni, a nie będzie trudno wymyślić sposoby na odrobinę więcej ćwiczeń w życiu codziennym.

Kiedy masz kuchnię pełną smacznych, ale niezdrowych potraw, trudno jest powstrzymać się od jedzenia ich. Działa to jednak na odwrót: utrzymywanie w domu pełnego zdrowej żywności oznacza, że ​​wybierzesz je jako pierwsze. Zadbaj o to, by Twoja kuchnia była pełna zdrowych produktów spożywczych, takich jak owoce, warzywa i niskotłuszczowe białka. Jeśli nie masz śmieci w szafkach, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że się przesadzisz. Wyeliminowanie tych śmieciowych produktów ze spiżarni i zastąpienie ich zdrowymi wyborami pomoże ci przestać dokonywać niezdrowych wyborów.

Kiedy masz plan odchudzania, wsparcie jest niezbędne. Łatwo jest być zmotywowanym, gdy masz innych, którzy cię inspirują i pomagają ci pozostać skupionym. Nie mogą wykonać dla ciebie pracy, ale mogą pomóc. Nie zniechęcaj się tak bardzo, że poddajesz się frustracji! Zamiast tego zadzwoń do kogoś, kto zapewni ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby kontynuować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.