Odzyskiwanie danych z dysku najlepsze darmowe programy.

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych z USB – prosty przewodnik

photo
Odzyskiwanie danych z karty SD nie wszystko zrobisz sam.

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań Android Data Recovery to skuteczny program do odzyskiwania danych dla użytkowników telefonów z systemem Android, aby łatwo odzyskać utracone dane, w tym dzienniki połączeń, e-maile, wiadomości tekstowe, zdjęcia i filmy, z telefonów i tabletów z systemem Android. Ten program pochodzi z ponad pięćdziesięciu tysięcy plików, które mogą być odzyskane, w tym muzyki i plików wideo, kontaktów i wydarzeń kalendarza. To nie ma znaczenia, jakiego rodzaju urządzenia używasz, Android Data Recovery z powodzeniem odzyskać wszystkie elementy, których potrzebujesz. Oto jak z niego korzystać:

Odzyskiwanie danych bezpłatne szkice oraz publikacja speca.

Jak korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Odzyskiwanie danych Możesz po prostu pobrać ten program z Internetu i zainstalować go na swoim urządzeniu. To działa obok istniejącego systemu i pozwala łatwo wybrać pliki, które chcesz odzyskać, co robi automatycznie.

Odzyskiwanie danych spośród SSD nieodpłatny koncept, płatny projekt natomiast biegły serwis.

Wybierz darmową wersję próbną. Najlepszym sposobem, aby zdecydować, czy produkt jest warty pieniędzy, jest pobranie darmowej wersji próbnej i ocenienie go. Wiele stron internetowych oferuje bezpłatne wersje próbne do pobrania. Aby ustalić, czy produkt będzie działać dla Ciebie, użyj bezpłatnej wersji próbnej. Można również uzyskać dodatkowe informacje na temat oprogramowania do odzyskiwania danych i innych wskazówek android telefon z witryny.

Przywracanie danych spośród telefonu właściwie wytrwasz fachmana.

Jak to działa? To android odzyskiwania danych działa na dwóch głównych procesów. Jeden, próbuje wykonać porównanie plików i zlokalizować, a drugi próbuje zlokalizować utracony plik przy użyciu różnych parametrów (rozmiar, typ, nazwa pliku, lokalizacja). Istnieje dziesięć parametrów (lub funkcji), które ten program wykorzystuje do pracy, co robić dalej.

Aby sprawdzić, czy bezpłatna wersja próbna działa dobrze, należy wykonać kilka kroków w celu sprawdzenia możliwości odzyskania danych. Pierwszym krokiem jest przejście do „manage tab” po kliknięciu urządzenia w „Storage & Data Recovery”. Następnie zobaczysz rozwijane pole.

Następnym krokiem jest kliknięcie na „skanuj teraz”, a następnie postępuj zgodnie z monitami na ekranie. Następnie zobaczysz pasek postępu, który pokazuje aktualny stan głębokiego skanowania, czas, który wziął, i procent całkowitego odzyskania. Jeśli widzisz żadnych elementów odzyskiwania, masz pomyślnie zakończone głębokie skanowanie.

Odtwarzanie danych z kręgu zapłata najstosowniejsze magazyny gratisowe także płatne.

Odzyskiwanie danych na zakorzenionych i nie zakorzenionych urządzeń z systemem Android jest bardzo różne od odzyskiwania danych, które nie muszą patrzeć na różne opcje odzyskiwania. Dla zakorzenionych urządzeń android, można użyć programów komputerowych, takich jak „wyciągnąć niechcianego agenta”. Spowoduje to usunięcie wszelkich plików lub katalogów, które są związane z sterownikiem urządzenia. Na unrooted android urządzenie, trzeba będzie szukać programu do odzyskiwania danych, które mogą usunąć pliki systemowe, katalogi, a także poszczególnych aplikacji. Aby to zrobić, trzeba będzie użyć programu do odzyskiwania danych, który obsługuje oba typy plików. Szukaj programu, który może przywrócić oba, lub przynajmniej może wykonywać obie operacje.

Podczas wykonywania ręcznej operacji odzyskiwania danych, istnieje ryzyko uszkodzenia telefonu. Z tego powodu wiele firm wysyła swoje urządzenia do zewnętrznego centrum serwisowego w celu oceny. Nigdy nie należy próbować pracować na telefonie na własną rękę i powinien, zamiast tego, skontaktować się z profesjonalistą, aby wykonać to zadanie dla Ciebie. Przykładem profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania danych android byłoby „wiertło dysku”. Disk Drill został stworzony przez ParetoLogic i może odzyskać dane z prawie wszystkich głównych telefonów komórkowych i smartfonów.

Jeśli Twój telefon działa na starszym android OS, może nie zostały zaktualizowane od czasu udostępnienia do pobrania. Jako takie, może cierpieć z powodu problemów z kompatybilnością. Dobrym przykładem tych byłoby aplikacje, które są przeznaczone do pracy tylko z niektórych przewoźników lub niektórych systemów operacyjnych. Większość deweloperów android wybrać, aby zostawić te aplikacje w spokoju i pracować z najnowszymi wersjami android. Może to spowodować poważne problemy, jeśli spróbujesz użyć starszej wersji na telefonie z androidem 4.2.

Przywracanie danych spośród dysku sensualnego spośród zużytych samoczynnie – dziennik.

Odzyskiwanie danych USB na urządzeniach z androidem są nieco bardziej skomplikowane niż inne. Jednym z największych powodów, dlaczego to się pojawia jest to, że nie wszystkie pamięci USB są tworzone równe. Niektóre kije wymagają sterowników do prawidłowego funkcjonowania, podczas gdy inne brakuje odpowiedniej technologii, aby rozpocząć. Oznacza to, że jeśli masz starszą pamięć USB bez sterowników, nie będzie w stanie połączyć się z komputerem i wykonać odzyskiwania.

Niektóre z innych rzeczy, które powinieneś rozważyć, jeśli musisz użyć programu do odzyskiwania danych USB, aby odzyskać swoje dane to: czy dane na pamięci zostały sformatowane (jeśli tak, to w jakim formacie), i czy masz inne urządzenia podłączone do telefonu (tj. komputery, tablety itp.). Jeśli pamięć USB jest sformatowana, nie będziesz miał możliwości dowiedzieć się, jak przywrócić dane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.